Uljana Zmetáková (1951)

litografie, 23 x 30 cm, sign. PU U. Zmetáková

ID: 100

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:45

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu