Uljana Zmetáková (1951)

Přišel cirkus léto. . . .

litografie, 1982, 25,5 x 20 cm, sign. PD U. Zmetáková 1982, č. 41/65

ID: 101

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:46

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)