Alena Málková (1927)

Postavy

litografie, 24,5 x 17 cm, sign. PD Alena Málková, č. 20/30

žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze

ID: 60

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:59

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)