Jan Souček (1941-2008)

Rudolf II.

litografie, 1997, 24 x 17,5 cm, sign. PD, č. 35/110

žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 71

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:10

Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu