Zdeňka Heritesová (1896-1975)

Hradčany

litografie, 17 x 27,5 cm, sign. PD Z. Heritesová

žákyně prof. J. Schikanedera a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, později studium na Académie de la Grande Chaumière v Paříži, členka SČUG Hollar, Jednoty umělců výtvarných a Umělecké besedy

ID: 90

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:29

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)