Hradčany
litografie, 17 x 27,5 cm, sign. PD Z. Heritesová
žákyně prof. J. Schikanedera a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, později studium na Académie de la Grande Chaumière v Paříži, členka SČUG Hollar, Jednoty umělců výtvarných a Umělecké besedy
ID: 90
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:29
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)