Jiří Kubíček (1930)

Tváře

litografie, 1980, 24 x 24 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 42/120

žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

ID: 92

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:31

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu