Václav Bláha st. (1922-2021)

žák K. Svolinského, člen SČUG Hollar a skupiny Radar; knižní grafik, ilustrátor; studoval na VŠUP v Praze; za grafické úpravy a knižní ilustrace získal řadu ocenění v soutěžích Nejkrásnější kniha roku, ceny nakladatelství Odeon (edice Plameny); uspořádal 7 samostatných výstav, zúčastnil se všech expozicí Bienále užité grafiky v Brně (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Trojúhelník

akvarel, papír, 44 x 33 cm, sign. DU V. Bláha

žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

ID: 58

Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:57

Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)