Různí autoři (Tondl, Silovský, Kovář, Kabát)

Hollar

18x litografie, 8,5 x 7 / 9,7 x 14,5 cm, 17x signováno, mírně zažloutlý papír

ID: 85

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:24

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)