Michal Gabriel

Postavy

litografie, 2002, 34 x 26 cm, sign. PD Gabriel 2002, č. 27/100

ID: 44

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 16:13

Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu