Klid před ...
akryl, olej, lepenka, 2022, 43,5 x 27,5 cm, sign. PD AK22
ID: 459
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
ID: 459
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)