Dva sloni nad hladinou
litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 69/69
ID: 475
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:26
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu