Dagmar Mezricky (1944)

V předklonu

litografie, 1996, 48 x 31,5 cm, sign. LD Dagmar Mezricky 96

studium na VŠUP v praze a VŠVU v Bratislavě

ID: 992

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:07

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu