Cadillac
litografie, 2011, 10 x 32,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 78/100
ID: 101
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:08
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
ID: 101
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)