Sami sobě II.
litografie, 2019, 30,5 x 42,6 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 22/30
studium na AVU v Praze
ID: 110
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:17
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu