Ležící akt
olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00
žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
ID: 177
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 18:56
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu