Historie příhozu - S.K. Neumann: Horký van
Josef Čapek (1887-1945)
bibliofilie, dvoubarev. litografie ve frontispisu, 4x předsádka linorytem a dvoubarevný linoryt na na přední a zadní straně desek Jos. Čapek, XIII. sv. Edice Vybraných knih, vydal Ludvík Bradáč, Praha 1918, orig. kartonová vazba, 39s., hřbet místy poškozený, desky při horním krajích mírně zašpiněné, předsádky čisté, lito bez vady, vnitřek velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 17.11.2022 11:53
Příhoz dražitele (5**6) na cenu: 4.500 Kč