Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Milena Dvořáková (1944-1992)
litografie, 32,4 x 26,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 55/60, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná