Honoré Daumier (1808-1879)
litografie, 18,3 x 20,2 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 22.02.2023 18:10
Příhoz dražitele (8**1) na cenu: 1.000 Kč