Historie příhozu - Hospodářský vývoj
Karel Kupka (1905-1971)
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám
Čas příhozu: 19.04.2024 16:26
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 2.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:09
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 2.600 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:09
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 2.700 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:10
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 2.800 Kč