Historie příhozu - Říp
F. E. Šístek (1898-1944)
olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám
Čas příhozu: 15.04.2024 14:32
Příhoz dražitele (8**3) na cenu: 900 Kč
Čas příhozu: 21.04.2024 23:15
Příhoz dražitele (2**5) na cenu: 1.000 Kč
Čas příhozu: 23.04.2024 14:50
Příhoz dražitele (8**3) na cenu: 1.100 Kč