Historie příhozu - Mečíky
Adolf Heller (1887-1952)
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
Čas příhozu: 12.04.2024 19:50
Příhoz dražitele (7**6) na cenu: 2.800 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:26
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 2.900 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:31
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:31
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 3.100 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:31
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 3.200 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:31
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 3.300 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:32
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 3.400 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:32
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 3.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:32
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 3.600 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:32
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 3.700 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:33
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 3.800 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:33
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 3.900 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:33
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:35
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 4.100 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:37
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 4.200 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:38
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 4.300 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:39
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 4.400 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:39
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 4.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:40
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 4.600 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:40
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 4.700 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:41
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 4.800 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:41
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 4.900 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:41
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 5.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:41
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 5.100 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:41
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 5.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:41
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 6.000 Kč