Historie příhozu - Trnka
Dušan John (1925-?)
litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25
Čas příhozu: 11.04.2024 19:17
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 200 Kč
Čas příhozu: 05.05.2024 18:29
Příhoz dražitele (7**3) na cenu: 300 Kč