Jaroslav Šnobl (1884-?)
akvarel, papír, 1937, 40 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šnobl 1937, rám
Čas příhozu: 19.04.2024 08:49
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 250 Kč