Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Rudolf František Najman (1892-?)
olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám
Čas příhozu: 25.04.2024 11:31
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 1.000 Kč