Bernard Daníček
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
Čas příhozu: 26.04.2024 15:59
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 800 Kč