Historie příhozu - Praha v zimě
Jaroslav Procházka
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Čas příhozu: 13.04.2024 11:40
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 2.500 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:33
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 2.600 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 2.700 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 2.800 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 2.900 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.100 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 3.200 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.300 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 3.400 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 3.600 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.700 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 3.800 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.900 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.100 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.200 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:35
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.300 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:35
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.400 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:35
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:35
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.600 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:35
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.700 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:35
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.800 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:35
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.900 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:35
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 5.000 Kč