Historie příhozu - Večerní nálada
I. Žabota
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Čas příhozu: 26.04.2024 15:12
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 8.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 05:23
Příhoz dražitele (2**0) na cenu: 8.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 05:23
Příhoz dražitele (6**5) na cenu: 9.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 05:23
Příhoz dražitele (2**0) na cenu: 9.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 05:23
Příhoz dražitele (6**5) na cenu: 10.000 Kč