Historie příhozu - Vinný sklep
Jan Skramlík (1860-1936)
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám
Čas příhozu: 22.04.2024 21:07
Příhoz dražitele (7**8) na cenu: 7.000 Kč
Čas příhozu: 25.04.2024 22:35
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 7.500 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:43
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 8.000 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:43
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 8.500 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:43
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 9.000 Kč
Čas příhozu: 04.05.2024 06:23
Příhoz dražitele (5**3) na cenu: 9.500 Kč
Čas příhozu: 04.05.2024 06:23
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 10.000 Kč
Čas příhozu: 04.05.2024 06:24
Příhoz dražitele (5**3) na cenu: 11.000 Kč