Historie příhozu - Zima
František Slabý (1863-1919)
olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám
Čas příhozu: 12.04.2024 15:29
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 13.04.2024 11:40
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.100 Kč
Čas příhozu: 16.04.2024 09:40
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 4.200 Kč
Čas příhozu: 21.04.2024 14:35
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 4.300 Kč
Čas příhozu: 23.04.2024 08:20
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 4.400 Kč
Čas příhozu: 23.04.2024 08:20
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 4.500 Kč
Čas příhozu: 23.04.2024 08:20
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 4.600 Kč
Čas příhozu: 23.04.2024 08:20
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 4.700 Kč
Čas příhozu: 23.04.2024 08:20
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 4.800 Kč
Čas příhozu: 23.04.2024 08:20
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 4.900 Kč
Čas příhozu: 23.04.2024 08:20
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 5.000 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:44
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 5.500 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:44
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 6.000 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:44
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 6.500 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:44
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 7.000 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:44
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 7.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 8.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 8.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 9.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 9.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 10.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 10.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 11.500 Kč
Čas příhozu: 02.05.2024 09:36
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 12.500 Kč
Čas příhozu: 03.05.2024 11:10
Příhoz dražitele (6**5) na cenu: 13.500 Kč
Čas příhozu: 03.05.2024 11:10
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 14.500 Kč
Čas příhozu: 03.05.2024 11:10
Příhoz dražitele (6**5) na cenu: 15.500 Kč
Čas příhozu: 03.05.2024 11:10
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 16.500 Kč
Čas příhozu: 03.05.2024 11:10
Příhoz dražitele (6**5) na cenu: 17.500 Kč
Čas příhozu: 03.05.2024 11:10
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 18.500 Kč
Čas příhozu: 03.05.2024 11:10
Příhoz dražitele (6**5) na cenu: 19.500 Kč
Čas příhozu: 03.05.2024 11:10
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 20.500 Kč