Alfréd Fuchs (1925-2003)
olej, lepenka, 21 x 30,5 cm, sign. LD A. Fsche?, rám
Čas příhozu: 14.04.2024 17:44
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 700 Kč