Josef Novák (1902-1987)
linoryt, 29,8 x 24,4 cm, sign. PD JosefNovák, č. 13/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora