Olbram Zoubek (1926-2017)
zlacený reliéfní tisk, 31 x 18 (38,5 x 25) cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 02.12.2022 20:27
Příhoz dražitele (5**6) na cenu: 15.000 Kč