Robert Hliněnský (1908-1979)
akvarel, papír, 1970, 20 x 33 cm, sign. LD R. Hliněnský 1970, rám
Čas příhozu: 16.02.2023 20:35
Příhoz dražitele (8**1) na cenu: 6.500 Kč