Historie příhozu - Karel Jaromír Erben - Kytice
Míla Fürstová (1975)
bibliofilie, 2020, 38,5 x 31 cm, sign. PD Míla Fürstová, rám, il. M. Fürstová, vyd. Odeon, Praha, 2020, limitovaná edice s grafickým listem z balady Záhořovo lože, digitální grafika sign. Míla Fürstová, ex: 59/100, rámováno, vyjmuto z knihy, pův. pevná vazba s obálkou, 165s., výborný stav, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 21.03.2023 02:29
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 2.000 Kč