Historie příhozu - Milenec
Jiři Winter Neprakta (1924-2011)
akvarel, tuš, papír, 23,5 x 31 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo 18118, dole text: Ano, je to můj milenec. Ale tu flašku jsi koupil ty!, Antikvariát Dlážděná