-
Radoslav Valeš
(1966)
Stín Anděla
No.: 892Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:34
kombinováná technika, sololit, 2012, 32,3 x 27 cm, sign. vzadu R. Valeš 2012/12, rám (nezaskleno), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Radoslav Valeš
(1966)
Světlá bytost
No.: 893Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:35
olej, tkanina, dřevo, 2020, 49,9 x 39,3 cm, sign vzadu R.V. 2020/07, rám (nezaskleno), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Radoslav Valeš
(1966)
Hora Golgota
No.: 894Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:36
olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Anna Vančátová
(1949)
Františka
No.: 895Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:37
olej, plátno, 2010, 80 x 60 cm, sign. zezadu Vančátová
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Vanišová
(1951)
Pohár s hrozny
No.: 896Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:38
olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Vanišová
(1951)
Košíček s ořechy
No.: 897Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:39
olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Vanišová
(1951)
Plody zahrádky
No.: 898Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:40
olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, sign. LD H.Vanišová, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Vanišová
(1951)
Zátiší s ananasem
No.: 899Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:41
olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, nesignováno, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Vanišová
(1951)
Spadla hvězda
No.: 900Auction price: 9.700 CZK (405 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:42
olej, sololit, 2017, 22 x 22 cm, sign. PD H.Vanišová, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 9.700 CZK (405 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Vašut
(1985)
Bláto v bleděmodrém
No.: 901Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:43
akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Vašut
(1985)
Podzim
No.: 902Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:44
olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vavřina
(1884-1929)
Foire internationale dechantillons de Prague 1922
No.: 903Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:45
litografický plakát (grafický design, autorská dobová rozmnoženina), 1922, 62 x 92 cm, značeno LD na kameni Kvavřina a PD Jan Ziegloser Praha Vinohrady 1905, francouzská varianta plakátu pro Mezinárodní vzorkový veletrh Praha 1922, nakladatel Jan Ziegloser, informace z dobového tisku: Pražské vzorko…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Velčovský
(1945)
Divadelní šatna
No.: 904Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:46
litografie, 31,5 x 27 cm, sign. PD J. Velčovský, a. t., při horním okraji nepatrně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Velčovský
(1945)
Lekníny
No.: 905Auction price: 7.900 CZK (330 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:47
litografie, 48 x 37,2 cm, sign. PD Velčovský , č. 33/80, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, membe…
Current price: 7.900 CZK (330 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincent Venera
(1958)
Abstraktní kompozice
No.: 906Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:48
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice I.
No.: 907Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:49
tempera, akvarel, tuš, papír, 1985, 88 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 1985, při levém okraji natržený papír (cca 3cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice II.
No.: 908Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:50
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice III.
No.: 909Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:51
tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Luboš Vetengl
(1988)
Odpoledne na Olšanech
No.: 910Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:52
olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Raimo Vitala
(1932-1991)
Zátiší s květinami
No.: 911Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:53
olej, plátno, 1965, 30,5 x 45 cm, sign. PD Raimo Vitala 65, rám
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zoja Villalobos
(1948-2003)
Labyrint
No.: 912Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:54
litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldra (Oldřich) Vlach
(1886-1958)
Modlitba
No.: 913Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:55
olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Reisner
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Vlasáková
(1943)
Labyrint srdce I.
No.: 914Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:56
lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
No.: 916Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:58
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Volf
(1955)
Zvířátko
No.: 917Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:59
suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Efim Efimovich Volkov
(1844-1920)
Západ slunce v lese
No.: 918Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:00
pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
No.: 919Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:01
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (červená)
No.: 920Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:02
lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (černá)
No.: 921Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:03
akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Libor Wagner
(1933-1994)
Přístav čistoty
No.: 922Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:04
suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED