• Jan Lhoták

    (1865-1914)

    Řiční partie u Nového města nad Metují

    No.: 279

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Kohn

    (1868-1953)

    Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici

    No.: 278

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Snopy

    No.: 277

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 64 x 89 cm, sign. LD Kašpar, rám, přiložena kniha Zapadlí vlastenci s reprodukcemi ilustrací Adolfa Kašpara, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Bárky na pobřeží

    No.: 276

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hornatá krajina

    No.: 275

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Vrba

    No.: 274

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 1948, 33,5 x 24 cm, sign. PD FNaske, rám, vzadu věnování: Váženému panu Halouzkovi s díky věnuje FNaske, leden 1948, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kostelík v Kojeticích

    No.: 273

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Kreibich

    (1884-1955)

    Letní den u potoka

    No.: 272

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. H. Schweiger

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Krajina Orlických hor

    No.: 271

    Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Venkovské stavení

    No.: 270

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    No.: 269

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 43,5 x 30 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo českého krajináře, který vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění u Maxe Haushofera a posléze mnichovskou Akademii výtvarných umění u E. Schleicha. V roce 1866 si v Praze otevřel soukromou krajinářskou školu,…

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Pohled na Petrov

    No.: 157

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1945, 46 x 29 cm, sign. PD Matal 45, rám, tento významný autor byl nejmladším členem Skupiny 42. Od zobrazování městské periferie a civilistních námětů, jak je propracovávali jeho skupinoví kolegové, se však posléze přimknul k abstrakci s geometrickými prvky, která v jeho díle zásadně r…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Brno

    No.: 156

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 25 x 81,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, č. 92/100, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Olomouc

    No.: 155

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 31,7 x 42,5 cm, PD značeno na kameni C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    No.: 154

    Auction price: 13.500 CZK (563 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky

    Current price: 13.500 CZK (563 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Akt

    No.: 153

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 29 x 20,5 cm, sign. PD Král, rám

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Panuška

    (1872-1957)

    Čarodějnice mezi havrany

    No.: 152

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1904/2010, 19 x 24 cm, č. 6/10

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Dívka v kroji

    No.: 151

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1937, 62,2 x 44,3 cm, značeno LD JU 37, rám, v dolní části poškozeno, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Jízda Králů

    No.: 150

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 8,1 x 8,1 cm, PD značeno v desce JU, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Urania paradisea

    No.: 149

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1952, 17,8 x 12,5 cm, sign. PD MŠvabinský, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech A…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Božena Němcová

    No.: 148

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1958, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský, LD monogram SM 58 v tisku, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at T…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Chaloupka

    No.: 147

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevný dřevoryt, 41 x 53,5 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    No.: 146

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Hradčany na jaře

    No.: 145

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 33,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar.Stretti-Zamponi, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Chrám sv. Marka v Benátkách

    No.: 144

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 29,5 x 34,5 cm, sign. PD J.Stretti-Zamponi, rám, značeno v desce PD J.Stretti-Zamponi, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Corte Nuova - Benátky

    No.: 143

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Nábřeží u Notre Dame s dělníkem

    No.: 142

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    No.: 141

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Jeleního příkopu

    No.: 140

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    No.: 139

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.