-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
Položka č.: 1571Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:55
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
Položka č.: 1572Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:56
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Proměny letce (metodická pomůcka)
Položka č.: 1573Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:57
akvarel, tuš, papír, 54 x 100 cm, monogr. PD AW, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin z Bažin
Položka č.: 1574Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:58
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
30 let VO Jeseník
Položka č.: 1575Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:59
akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Vzpomínka na Rychlé šípy
Položka č.: 1576Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
BLLOW-ICE
Položka č.: 1577Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:01
fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Letecká svatba Dany a Oldy
Položka č.: 1578Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:02
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Slepý řezník z Tábora 1974
Položka č.: 1579Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:03
akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Přežití létajícího personálu
Položka č.: 1580Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:04
akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jihočeská bašta
Položka č.: 1581Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:05
akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Zámek Střela 1938
Položka č.: 1582Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:06
akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Horký turnus
Položka č.: 1583Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:07
akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Tradiční táborák 1979
Položka č.: 1584Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
Položka č.: 1585Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Táborový blafák 83
Položka č.: 1586Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Three policemen 1960
Položka č.: 1587Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
Položka č.: 1588Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
Položka č.: 1589Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
Položka č.: 1590Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Písničky našeho mládí
Položka č.: 1591Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:15
akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Z památníku leteckého dorostence 1952
Položka č.: 1592Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:16
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Národní umělec Jan Werich
Položka č.: 1593Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:17
koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin Béďa
Položka č.: 1594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:18
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Gut
Květiny
Položka č.: 1595Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:19
8x tužka, papír, 1854 - 1856, 30 x 23 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mathilde Ringelsberg
Květiny
Položka č.: 1596Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:20
5x tužka, papír, 1829 - 1831 , 28 x 20 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
Položka č.: 1597Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
Položka č.: 1598Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Holub
(1941)
Anděl
Položka č.: 239757Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:22
litografie, 54 x 43 cm, 16/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Pole po sklizni
Položka č.: 217885Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:23
litografie, 18,7 x 30,3 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO