-
Neznámý autor
Pulp Fiction
Položka č.: 347Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Q. Tarantino, 1994, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Vlak
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. J. Kawalerowicz, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Studené blesky
Položka č.: 349Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Veiczi, 1967, velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hvězdné války (Star Wars)
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1991, r. G. Lucas, trochu pomačkaný pravý dolní růžek, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ptáčci
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ruyana Küste
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:56
lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa se zříceninou
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Váza s kruhy
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:58
hlína, v. 61,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom v krajině
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:00
olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dámy
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Mladé šlechtičny
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:02
akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:03
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kameny
Položka č.: 682Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:04
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chrám nebes v Pekingu
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sv. Petr radí sv. Pavlovi
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ukřížování
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Akt
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jihoanglická krajina
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ženy na tržišti
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hornatá krajina
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v kavárně
Položka č.: 282053Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:26
tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 282052Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:27
olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Křížová cesta
Položka č.: 274418Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:28
olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dívky s květinou ve vlasech
Položka č.: 260098Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:29
olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U lesa
Položka č.: 250701Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:30
olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Alpská krajina
Položka č.: 282102Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ze starého města
Položka č.: 250719Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Věž
Položka č.: 216851Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:14
lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
Položka č.: 282112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barokní socha
Položka č.: 282111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO