-
Neznámý autor
Červené nákladní auto I.
No.: 1278Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:58
digitální fotografie, 28,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Řeka u zámku
No.: 1269Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:49
akvarel, tužka, papír, 20 x 30,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Kytice
No.: 1263Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:22
olej, pátno, 41,5 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
Mlýn
No.: 1238Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:21
tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Stavení
No.: 1324Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:20
akvarel, papír, 25 x 34 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Neznámý autor
Žena v kožichu
No.: 1326Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19
olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 202 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Podzimní lesní krajina s potokem
No.: 1273Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:18
akryl, plátno, 43 x 48 cm, napínací rám, LN mírně promáčklé plátno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
No.: 135707Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2024 18:14
watercolour, drawing ink, paper, 26,7 x 35,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Portrait
No.: 281478Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:23
watercolor, paper, 48,5 x 34,5 cm, frame
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Neznámý autor
Ležící Helena
No.: 281156Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Německá vesnice
No.: 281157Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Havíři
No.: 281158Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:58
tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
-
Neznámý autor
Neuberg
No.: 280929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:24
olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neznámý autor
Pár v krojích
No.: 280904Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:26
akvarel, tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)
No.: 269736Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Neznámý autor
Dům v Číně
No.: 234076Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Neznámý autor
Portrét manželů
No.: 246266Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:13
2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Pták ohnivák
No.: 277174Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:32
olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zima na vesnici
No.: 274145Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:05
olej, malířská lepenka, 35,5 x 50 cm, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)
No.: 278625Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:40
zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)
No.: 278624Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:38
kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Čert (ex libris Al. Kucík)
No.: 278613Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Spickendorf
No.: 268946Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:42
akvarel, běloba, papír, 1935, 36 x 28 cm, rám, PD popsáno, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Neznámý autor
Automobilka
No.: 274647Auction price: 140 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:54
tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 440 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Neznámý autor
Pozdrav od čerta
No.: 274523Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:27
tuš, papír, 1912, 9 x 13,5 cm, rám, kresba reliéfně vystupuje nad papírem, datováno 5./12.1912, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Písek
No.: 274424Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:30
akvarel, pastel, papír, 27 x 39 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Plachetnice
No.: 279026Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2023 15:32
olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Neznámý autor
Lesní ráno
No.: 277991Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:10
voskový pastel, papír, 26,5 x 21,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, u horního okraje papír pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
-
Neznámý autor
Pár
No.: 277990Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:08
voskový pastel, papír, 16 x 18 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neznámý autor
Kostel
No.: 277988Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:04
voskový pastel, papír, 20,8 x 14,9 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids