Jitka Hilská
Přeslička
No.: 304Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Jitka Hilská
Rozkvetlá mez
No.: 303Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
No.: 302Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Current price: 6.800 CZK (284 €)
František Janula
(1932-2020)
Akt s rukama nad hlavou
No.: 301Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
František Janula
(1932-2020)
No.: 300Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
No.: 299Auction price: 5.000 CZK (209 €)
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Kuřák
No.: 298Auction price: 3.000 CZK (125 €)
tuš, papír, 14 x 18 cm, sign. PD Zábranský, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Kristián Kodet
Snění
No.: 297Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
olej, plátno, deska, 1997, 39 x 28,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Jaroslav Černý
(1904-1984)
Žena s dítětem
No.: 294Auction price: 2.000 CZK (84 €)
olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
Václav Rabas
(1885-1954)
Chléb náš vezdejší
No.: 290Auction price: 2.000 CZK (84 €)
tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …
Kristián Kodet
Tváře
No.: 296Auction price: 22.000 CZK (917 €)
olej, plátno, deska, 30,5 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Kristián Kodet
Spojené oči
No.: 295Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Jihoanglická krajina
No.: 293Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Current price: 4.000 CZK (167 €)
A. Brožek
Cesta krajinou
No.: 292Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Johann Adam Klein
(1792-1875)
Ve chlévě
No.: 291Auction price: 2.000 CZK (84 €)
tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Schmid
Miramare
No.: 289Auction price: 3.500 CZK (146 €)
akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vlastní ateliér v Praze
No.: 288Auction price: 2.000 CZK (84 €)
lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám
Maxmillian Neubauer
(1879-1920)
Nordbahnhof
No.: 287Auction price: 2.500 CZK (105 €)
akvarel, papír, 9,5 x 14 cm, sign. PD M. Neubauer, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Ves v krajině
No.: 286Auction price: 3.000 CZK (125 €)
akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine …
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Strom mezi domky
No.: 285Auction price: 8.000 CZK (334 €)
kvaš, papír, 1961, 47 x 64 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVÚ, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
L.F. Schrott
Schönbrunn
No.: 284Auction price: 3.000 CZK (125 €)
akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Hans von. Straschiripka Canon
(1829-1885)
Schönbrunn
No.: 283Auction price: 2.000 CZK (84 €)
tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
No.: 282Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
No.: 281Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ženy na tržišti
No.: 280Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Jan Lhoták
(1865-1914)
Řiční partie u Nového města nad Metují
No.: 279Auction price: 4.000 CZK (167 €)
olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Adolf Kohn
(1868-1953)
Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici
No.: 278Auction price: 3.500 CZK (146 €)
olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Snopy
No.: 277Auction price: 1.500 CZK (63 €)
olej, plátno, 64 x 89 cm, sign. LD Kašpar, rám, přiložena kniha Zapadlí vlastenci s reprodukcemi ilustrací Adolfa Kašpara, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Bárky na pobřeží
No.: 276Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Hornatá krajina
No.: 275Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Current price: 12.000 CZK (500 €)