• Václav Vozáb

    (1948)

    Abstraktní kompozice

    No.: 305

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, disciple of Prof. Q. Fojtík and J. V. Hnízdo at the School of Arts and Crafts in Prague

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Chaloupka

    No.: 147

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevný dřevoryt, 41 x 53,5 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Gemrot

    (1983)

    V hlubině

    No.: 207

    Auction price: 5.600 CZK (234 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2013, 27,5 x 50,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2013, rám, č. 105/140

    Current price: 5.600 CZK (234 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Matěj Motyčka

    (1960)

    Kabaret

    No.: 329

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Café Horoskop

    No.: 199

    Auction price: 5.300 CZK (221 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 42,7 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 2/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.300 CZK (221 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    U televizoru

    No.: 44

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,6 cm, sign. PD Renčín, dole text: Čest práci! To býval dřív pozdrav. Takové dnešní čest penězům!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Nová doba

    No.: 43

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 19 x 29,6 cm, dole text: Teď už je nezajímám. Ale odposlouchávali mě dřív i na zaáchodě., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Nepřátelé globalizace

    No.: 42

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 19 x 29,5 cm, signatura vpravo dole zabělena redakcí, dole text: Pane jo! Odpůrci globalizace ti právě demolují auto. Ještě štěstí, že jsi také nepřítelem globalizace., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Pohybem ku zdraví

    No.: 41

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 23 x 30 cm, na zadní straně značeno razítkem DIKOBRAZ, dole text: Lékař nám předepsal pohyb, tak se koukáme, jestli jsou sršně doma..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    V pohybu

    No.: 30

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Augustin Vlček

    (1865-1934)

    Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan

    No.: 226

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 1902, 38,5 x 38,5 cm, sign. PU Vlček 1902, rám, Augustin Vlček byl českým malířem portrétů a restaurátorem. Studoval na pražské Akademii u Antonína Lhoty a Františka Čermáka a následně na mnichovské Akademii. Jeho malířské dílo, především portréty, charakterizuje dobový secesní akadem…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Bez názvu

    No.: 215

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2005, 70,5 x 54,5 cm, sign. DU K. Vysušil 2005, rám, č. 5/10, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Association of Free Graphic co-founder of the art groups G7, LG 5 and Maj

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Viděl jsem třetí nebe II

    No.: 182

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Viděl jsem třetí nebe I

    No.: 181

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 28/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Apoštol

    No.: 180

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1991, 70,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 23/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Stvoření

    No.: 179

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1992, 53,5 x 69,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 55/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Znamení

    No.: 178

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1993, 54,5 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 24/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Na plovárně

    No.: 159

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, akvarel, 1945, 20,5 x 21,5 cm, sign. PD E. Nevan 45, č. 3/5, Raritní litografie Na plavárni kolorovaná akvarelem ze série pěti kusů z roku 1945, každý kus měl jinak rozvržené barevné provedení, velikost celého papíru je 22,7 x 23,3, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of W. No…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Macků

    (1963)

    Uhlotisk

    No.: 356

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Vlny lidskosti

    No.: 325

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ramon Moscardó

    (1953)

    Na Karlově mostě

    No.: 328

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Jiran

    (1975)

    Dívka v klobouku

    No.: 323

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Jiran

    (1975)

    Léto u vody

    No.: 322

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    V kuchyni

    No.: 314

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1983, 55 x 69 cm, sign. PD Kroča 1983, klínový rám, dosignováno autorem později, Antonín Kroča se narodil v Hukvaldech. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a následně na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba směřuje k expresivní figuraci, kterou ro…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Grimm

    (1943-2012)

    V kavárně

    No.: 299

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Brožek

    Cesta krajinou

    No.: 292

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Corte Nuova - Benátky

    No.: 143

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Kafkabriolet

    No.: 198

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 25 x 45 cm, sign. LD Jiří Slíva, č. 23/90, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Krajina s mladým mužem

    No.: 176

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1982, 31 x 24,5 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member of the group Tv…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Mord

    No.: 324

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.