Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Dialog kudlanek

    No.: 241955

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:12

    tempera, tuš, lepenka, 1978, 29 x 30 cm, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Jiří Načeradský

    Odpočívající Kudlanka

    No.: 241956

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:13

    akryl, lepenka, 1976, 21 x 41 cm, sign. vzadu Načeradský 14. 12. 76, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Figury

    No.: 241957

    Auction price: 32.000 CZK (1.280 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:14

    olej, plátno, 2014, 65 x 81 cm, monogr. v malbě J.N. 2014, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 241990

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 21. 01. 2020 18:07

    olej, plátno, 2013, 46 x 55 cm, sign. PD Načeradský, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 241991

    Auction price: 58.000 CZK (2.320 €)

    Planned termination: 21. 01. 2020 18:08

    olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědči…

    Current price: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jiří Načeradský

    Lovers (Virtuals)

    No.: 242036

    Auction price: 250.000 CZK (10.000 €)

    Planned termination: 22. 01. 2020 18:14

    oil, canvas, 2010, 130 x 150 cm, signed lower/middle Načeradský 2010, typické vtipné dílo z ruky jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těs…

    Current price: 250.000 CZK (10.000 €)

    Estimate: 300 000 - 350 000 Kč CZK

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 241115

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:06

    tempera, papír, 2006, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2006, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 241493

    Planned termination: 18. 02. 2020 18:03

    akvarel, pastel, papír, 2004, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    No.: 241494

    Auction price: 6.900 CZK (276 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 18:04

    tempera, tuš, papír, 1981, 37 x 50 cm, sign. DU Načeradský 81, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Jezdec

    No.: 241542

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 15:32

    suchá jehla, 1965, 32,8 x 24,7 cm, sign. PD Načeradský 65, autorský tisk, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři grácie

    No.: 241543

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 15:33

    litografie, 1961, 22 x 30 cm, sign. PD Načeradský 61, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 241665

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 17:35

    akvarel, tuš, papír, 1989, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 89, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    V leže

    No.: 241666

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 17:36

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Načeradský , oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě dívky

    No.: 241667

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 17:37

    tuš, papír, 1963, 41,3 x 60,1 cm, sign. PD Načeradský 29. 11. 63, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 241802

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:32

    tuš, papír, 1963, 40,7 x 28,6 cm, monogramováno PD 17 10 63 N, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 241906

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:16

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    No.: 241907

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:17

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    No.: 241908

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:18

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    No.: 241909

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:19

    litografie, 2010, 32,5 x 38 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    V běhu

    No.: 241910

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:20

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    No.: 241911

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:21

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    No.: 241912

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:22

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    No.: 241913

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:23

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    No.: 241914

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:24

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    No.: 241915

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:25

    litografie, 2010, 38 x 32,2 cm, sign. DU Načeradský 2010, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    No.: 241916

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:26

    litografie, 2010, 32,4 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.400 CZK (96 €)