• Karol Kállay

    (1926-2012)

    Ovečky

    No.: 361

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 21 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Modelka

    No.: 362

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 28,5 x 20 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Arboglyfy

    No.: 363

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Jirásek

    (1965-2004)

    Těhotná

    No.: 364

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Vlčková

    (1983)

    Z cyklu TWO (fotografie č.3)

    No.: 365

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zuzana Mináčová

    (1931)

    Sylvia Turbová

    No.: 366

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1965, 37 x 28,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zuzana Mináčová

    (1931)

    Olga Schoberová

    No.: 367

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1969, 29 x 36,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Akt

    No.: 368

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Saudek

    (1935)

    Sestry (Sisters #852/2)

    No.: 369

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Saudek

    (1935)

    Children #1903

    No.: 370

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • André Masson

    (1896-1987)

    Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960

    No.: 371

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marino Marini

    (1901-1980)

    Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier

    No.: 372

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eugène de Kermadec

    (1899-1976)

    Galerie Louise Leiris

    No.: 373

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Plakát 1977

    No.: 374

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tisk, 45 x 31,5 cm, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • .

    Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt

    No.: 375

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Weiss

    Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice

    No.: 376

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Koudelka

    (1938)

    Alfred de Musset: Lorenzaccio

    No.: 377

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.