-
Boris Jirků
(1955)
Klid v Dojan Nunac
No.: 91Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Kohoutová
(1975)
Vila
No.: 92Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Nesnídalová
(1983)
Schloss
No.: 93Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Sondej
(1992)
T.K.
No.: 94Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
No.: 95Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Kolovratník
(1978)
Sklizeno
No.: 96Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Štěpán Molín
(1980)
Novoměstský pokojíček
No.: 97Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Krakonoš
No.: 98Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, koláž, papír, 30,8 x 22,3 cm, podlepeno kartonem 40 x 32 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nález
No.: 99Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24 cm, na zadní straně značeno Vyčítal, Text: "Mámo, podívej, to bych nevěřil, co se všechno válí po lese!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Otužilci
No.: 100Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 9,5 x 22 cm, Text: "Čoveče, nešil tu s tou pistolkou, my tu jen s panem Vencálkem zakládáme klub otužilců!", na zadní straně technické poznámky z redakce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Stav ovzduší
No.: 101Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 20 x 29,7 cm, Text: "Vidíš tu potvoru v ovzduší, to bude určitě ta bestie kysličník siřičitej?!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nečekaná návštěva
No.: 102Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 21 x 29,5 cm, Text: "My muset zde přistát, protože s posádkou již nebýt k vydržení, potřebovali by trochu lidského tepla-pomuckat, nebo tak něco!", zezadu technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Babička Boženy Němcové
No.: 103Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, Text: "Já jsem si hned říkala, že jako by někdo šukal po světnici!", na zadní straně technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
Adolf Born
(1930-2016)
Setkání
No.: 104Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 42 x 29,7 cm, monogr. PD AB, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Pláž
No.: 105Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
fix, papír, 1960, 24 x 31,5 cm, sign. PD Šlitr 60, rám
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Děti v pískovišti
No.: 106Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pero, fix, papír, 1962, 30 x 40,5 cm, sign. PU Šlitr 62, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Sedící akt
No.: 107Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, kvaš, karton, 29,5 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek, rám
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Nadja
No.: 108Auction price: 22.500 CZK (938 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevné křídy, 55,5 x 42 cm, sign. DU O.Jelínek
Current price: 22.500 CZK (938 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kája Saudek
(1935-2015)
Sniper - Zbroj Martova
No.: 109Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, kvaš, papír, 35 x 29,5 cm, sign. PD Saudek, adjustováno v boxu z plexiskla, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové kreslíře. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na česk…
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Psychiatrické oddělení
No.: 110Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 30 x 21 cm, kreslíř, karikaturista, ilustrátor a humorista. Jeden z autorů satirického časopisu Dikobraz. Za svůj život vytvořil více jak 35 000 kreslených vtipů s širokým záběrem témat, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Char…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Encyklopedie: Dálek
No.: 111Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 12 x 34 cm, sign. PN Neprakta, rám, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Radoslav Kratina
(1928-1999)
Geometrická kompozice
No.: 112Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 1972, 54 x 34 cm, sign. PD R. Kratina 72, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Club of Specifists, Tolerance
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Ruprecht Geiger
(1908-2009)
Geometrie
No.: 113Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 51 x 54 cm, sign. PD, č. 340/500
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kyncl
(1934-2011)
Kompozice
No.: 114Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, kresba na reliéfně strukturovaném papíře, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. na zadní straně F. Kyncl 90, rám, František Kyncl, významný český malíř a sochař, se narodil 21. listopadu 1934 v Pardubicích. Jeho umělecká kariéra nesla výrazný konstruktivistický rukopis a patřil mezi klíčov…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Massimo Salvadori
(1960)
L55L7
No.: 115Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kupka
(1871-1957)
Amorpha, dvoubarevná fuga
No.: 116Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevný lept, 1913, 14,5 x 22 cm, sign. LD Kupka, rám, nabízené dílo pochází ze stejného roku, kdy Kupka vystavil na Podzimním salonu v Paříži abstraktní díla Amorfa, Dvoubarevná fuga a Amorfa, Teplá chromatika. Série těchto maleb a paralelních studií jsou výsledkem Kupkova dlouhodobého směřování od…
Current price: 55.000 CZK (2.292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Dobiáš st.
(1905-1964)
Ledňáček
No.: 117Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Stará řeka
No.: 118Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
grazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Elen Jilemnická
(1946)
Zašpiněná sukně
No.: 119Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Milenci
No.: 120Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED