• Neznámý autor

    Nejasná událost

    Položka č.: 275890

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:52

    akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Brouk

    Položka č.: 276198

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:40

    koláž, serigrafie, 46,3 x 32,4 cm, sign. PD Tamchyna, rám, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Eliášová

    Reklamní plakát značky Braun

    Položka č.: 276199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:11

    tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Vodnář - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276224

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:39

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Ryby - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276225

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:38

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Beran - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276226

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:37

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Býk - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276227

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:36

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Blíženec - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276228

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:35

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Rak - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276229

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Lev - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276230

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:45

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Panna - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276231

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:44

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Váhy - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276232

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:43

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Štír - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276233

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:42

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Střelec - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276234

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:41

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Kozoroh- znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276235

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:40

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Stará tvrz

    Položka č.: 276340

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:10

    lept, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Záchytná stanice

    Položka č.: 276410

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45

    tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Napište mi to na futro

    Položka č.: 276411

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:44

    tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Trosečník

    Položka č.: 276412

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43

    tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Má okno

    Položka č.: 276414

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42

    tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Reklamace!

    Položka č.: 276420

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51

    tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pesimista

    Položka č.: 276421

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50

    tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!

    Položka č.: 276422

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:49

    tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Osmý trpaslík

    Položka č.: 276423

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48

    tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Víno

    Položka č.: 276425

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47

    tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Koupající se

    Položka č.: 276728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:26

    litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské typy

    Položka č.: 276730

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:28

    litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Rytíř zlaté ostruhy

    Položka č.: 276732

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:30

    litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    Položka č.: 276734

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:32

    litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    Položka č.: 276736

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:34

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook