-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Důstojníci
No.: 35Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 15:34
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Rogovoj, 1972, drobná trhlinka při spodním okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdena Srncová-Edgar
Tři
No.: 141Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 17:20
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Petrovič, 1966, při levém a dolním okraji dvě trhlinky (cca 1cm), v pravém horním rohu poznámka propiskou, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Hrdina
(1932)
Záhada na ostrově
No.: 65Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 16:04
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1966, r. S. Jedryka, v růžcích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Index
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Poláčková-Vyleťalová
(1944)
Jsme prokleti, Irino!
No.: 123Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 17:02
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1977, r. K. Angelovski, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vaca
(1919-1989)
Den sovy
No.: 170Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 17:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1972, r. D. Damiani, velmi dobrý stav, jen několik drobných flíčků od ohmatání, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Applied and Advertising Graphic at The Rotter Atelier in Prague, the disciple of prof. E. Filla at The Academy of Arts, Architecture an…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Václav Paleček
(1922)
Muži a boj
No.: 112Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 16:51
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1965, r. Z. Varkónyi, v růžcích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Stárková
(1945)
Kapitán Korda
No.: 147Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 17:26
filmový plakát, 42x30cm, 1970, r. J. Pinkava, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wolfgang Alexander Schlosser
(1913-1984)
Agatha
No.: 133Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 17:12
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M. Apted, 1983, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslava Švábová
Dva tygři
No.: 159Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 17:38
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. P. Blumenfeld, 1966, nepatrné pokrčeno u spodního okraje, jinak velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teissig
(1925-2000)
Neviditelný
No.: 160Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 17:39
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Zacharov, 1985, v levém dolním okraji sotva patrné ušpinění, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the private school of V. Sychra at Manes, the disciple of prof. V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, studie…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923)
Díky za každé nové ráno
No.: 81Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 16:20
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1994, r. M. Šteindler, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Bidlo
(1926-1997)
Sedm havranů
No.: 6Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 15:05
filmový plakát, formát A1 (84x60 cm), 1967, r. V. Čech, pravý horní roh utržený, při okrajích trhlinky, při levém horním okraji flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Pecák
Pražákům, těm je hej
No.: 115Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 16:54
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. K. Smyczek, 1990, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřiška Uždilová
(1954)
Motiv z Vysočiny
No.: 881Auction price: 43.800 CZK (1.825 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:23
olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm, sign. PD BU 17, lišta
Current price: 43.800 CZK (1.825 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Rada
(1929-2011)
Tání (z cyklu Probuzená krajina)
No.: 729Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 65 x 70 cm, rám
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Janula
(1932-2020)
Ležící akt
No.: 537Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:39
lept, 49 x 70,5 cm, sign. PU Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Janula
(1932-2020)
Žena ve společnosti
No.: 536Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:38
uhel, papír, 64 x 43,5 cm, sign. PD Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Renata Drábková
(1969)
Arunačala
No.: 452Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:14
zlatá barva, indický ruční papír, 2013, 82 x 60 cm, PD Renáta
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anna Vančátová
(1949)
Františka
No.: 895Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:37
olej, plátno, 2010, 80 x 60 cm, sign. zezadu Vančátová
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrea Forsterová
(1958)
Kontemplace
No.: 466Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:28
plátno, pastel, 2023, 70 x 60 cm, sign. PD Forsterová 2023, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Sestry
No.: 542Auction price: 21.000 CZK (875 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:44
suchá jehla, 1974, 49,3 x 34 cm, sign. DU O. Jelínek 74, rám, č. 4/5
Current price: 21.000 CZK (875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Kirnig?
Horský kostel
No.: 562Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:04
olej, plátno, 59 x 79,5 cm, značeno PD AK, rám, restaurováno, rentoilováno
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tom of Finland
(1920-1991)
Hasič
No.: 870Auction price: 16.500 CZK (688 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:12
serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190
Current price: 16.500 CZK (688 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Letní světlo II
No.: 645Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Zátiší
No.: 931Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:13
pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Luboš Vetengl
(1988)
Odpoledne na Olšanech
No.: 910Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:52
olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Bez názvu
No.: 550Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:52
barevná fotografie, 2002, 50 x 39 (46 x 56) cm, sign. na zadní straně Václav Jirásek 2002, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1817, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Raimo Vitala
(1932-1991)
Zátiší s květinami
No.: 911Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:53
olej, plátno, 1965, 30,5 x 45 cm, sign. PD Raimo Vitala 65, rám
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Kroměřížské náměstí
No.: 836Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:38
lept, 1925, 31 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Paříž
No.: 835Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:37
akvatinta, 32 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce DU, papírová pasparta kolem grafiky mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Ar…
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED