• Ivan Komárek

    (1956)

    Skupina

    No.: 566

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:08

    propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Boris Jirků

    (1955)

    Prorůst

    No.: 551

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 12:53

    serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Kytice

    No.: 518

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 12:20

    litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Karneval

    No.: 500

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 12:02

    serigrafie, 1985, 51,5 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, č. 8/10, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumír Bob Hochman

    (1958)

    Bez názvu

    No.: 494

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:56

    email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    PF 2010 a PF 2009

    No.: 487

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:49

    2x suchá jehla, 2008 a 2009, 11,5 x 18,5; 9 x 15,5 cm, sign. PD Jan Hladík

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Vlak

    No.: 641

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:23

    plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Fotbal

    No.: 640

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:22

    plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Mauglí prchá před slony

    No.: 639

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:21

    plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Červený

    No.: 883

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:25

    zinkografie, 1928, 13 x 7,3 cm, rám, Červené pero škrtá malé čertíky, v kartuši nápis: Za kumštem pokračuj v tůře, po štrapáci v prosektuře. Titul dole pod dřevorytem: Červený kde škrt se rdí šotek z chyb se vypudí. Pod ním dole vyryto na štočku Josef Váchal. Titul červeně nahoře a dole., Provenance…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Květina

    No.: 441

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:03

    lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    No.: 632

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:14

    suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    No.: 631

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:13

    3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Václav Němec

    No.: 861

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:03

    hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member a…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice III (2)

    No.: 768

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:30

    lept, 1987, 8 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 12/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIV

    No.: 767

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:29

    lept, 1989, 12 x 7,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XV

    No.: 766

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:28

    lept, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XII

    No.: 765

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:27

    lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXV

    No.: 764

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:26

    lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice IX

    No.: 763

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:25

    lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX (2)

    No.: 762

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:24

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX

    No.: 761

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:23

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice III

    No.: 760

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:22

    lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXIV

    No.: 759

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:21

    lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXVI

    No.: 758

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:20

    lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice V

    No.: 757

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:19

    lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    No.: 400

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 10:22

    lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    No.: 675

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:57

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    No.: 674

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:56

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    No.: 673

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:55

    lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.