• Ivan Komárek

    (1956)

    Skupina

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:08

    propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Prorůst

    Položka č.: 551

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:53

    serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Kytice

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:20

    litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Karneval

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:02

    serigrafie, 1985, 51,5 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, č. 8/10, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Bob Hochman

    (1958)

    Bez názvu

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:56

    email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    PF 2010 a PF 2009

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:49

    2x suchá jehla, 2008 a 2009, 11,5 x 18,5; 9 x 15,5 cm, sign. PD Jan Hladík

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Vlak

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:23

    plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Fotbal

    Položka č.: 640

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:22

    plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Mauglí prchá před slony

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:21

    plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:25

    zinkografie, 1928, 13 x 7,3 cm, rám, Červené pero škrtá malé čertíky, v kartuši nápis: Za kumštem pokračuj v tůře, po štrapáci v prosektuře. Titul dole pod dřevorytem: Červený kde škrt se rdí šotek z chyb se vypudí. Pod ním dole vyryto na štočku Josef Váchal. Titul červeně nahoře a dole., Antikvariá…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Květina

    Položka č.: 441

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:03

    lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:14

    suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:13

    3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Václav Němec

    Položka č.: 861

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:03

    hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice III (2)

    Položka č.: 768

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:30

    lept, 1987, 8 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 12/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIV

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:29

    lept, 1989, 12 x 7,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XV

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:28

    lept, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XII

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:27

    lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXV

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:26

    lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice IX

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:25

    lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX (2)

    Položka č.: 762

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:24

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:23

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice III

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:22

    lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXIV

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:21

    lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXVI

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:20

    lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice V

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:19

    lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:22

    lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:57

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:56

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:55

    lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook