Alois Moravec
Sv. Mikuláš (Plzeň)
No.: 9Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:18
suchá jehla, 1926, 12 x 12,9 cm, sign. PD A. Moravec 26, 3., LH Sv. Mikuláš Plzeň, zažloutlý papír; po okrajích pokrčený u horního okraje papír místy ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Alois Moravec
Plzeň
No.: 8Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:16
suchá jehla, 1925, 12,2 x 13 cm, sign. PD A. Moravec 1925, 1. tisk, papír zažloutlý, u okraju lehce zašlý, levý horní roh pokrčený; u levího horního rohu a spodního okraje papíru šedá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, …
Current price: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Plzeň
No.: 6Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:12
suchá jehla, 1926, 12,2 x 13 cm, sign. PD P. A. Weingovi uctivě A Moravec 1926, 1. tisk, LH Plzeň, zažloutlý papír, místy zašlý; levý horní roh papíru pokrčený a lehce ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture a…
Current price: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Ve dveřích chléva
No.: 3Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:06
linoryt, 1925, 18,4 x 10,4 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 215, pravý horní roh a dolní okraj papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fin…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Hradčany
No.: 67Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 11:06
litografie, 14,3 x 23 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Vyšehrad
No.: 64Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 11:03
litografie, 1974, 14,7 x 20,8 cm, sign. PD nečitelně, č. 64/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Staroměstská mostecká věž
No.: 58Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:57
lept, 8,5 x 7,2 cm, značeno v tisku PD VF, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Malá strana
No.: 55Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:54
lept, 10,7 x 7,7 cm, značeno v tisku LD VF, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jana Leischnerová
(1937)
Vyšehrad
No.: 15Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:14
litografie, 16 x 11 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 34/50, ohlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Svatopluk Klimeš
Volcanic sand
No.: 63Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 19:02
ash, fire, canvas, 2018, 30 x 40 cm, monogr. K, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Estimate: 38 000 - 48 000 Kč CZK
Ivana Lomová
Scotland
No.: 52Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 18:51
dry pastel, paper, 1997, 50 x 70 cm, signed lower/middle Ivana Lomová 1997, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Lover
No.: 44Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 18:43
watercolor, ink, paper, 23,5 x 31 cm, marked on the back with the author's stamp NEPRAKTA and registration number 18118, text below: Yes, it's my lover. But you bought that bottle!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of S…
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Last auctioneer: ID4**1 History of bids
Estimate: 19 000 - 24 000 Kč CZK
Vévodkyně
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:50
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
Toy Story: Příběh hraček
No.: 48Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:47
Current price: 100 CZK (5 €)
Toy Story 3: Příběh hraček
No.: 47Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:46
Current price: 100 CZK (5 €)
Total recall
No.: 46Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:45
Current price: 300 CZK (13 €)
Top Gun
No.: 45Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:44
Current price: 500 CZK (21 €)
Terminátor 2: Den zúčtování
No.: 42Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:41
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Terminátor 2 - Den zúčtování
No.: 41Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:40
Current price: 200 CZK (9 €)
Tanec s vlky
No.: 39Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:38
filmový plakát, 1990, 42 x 29 cm, americký film, režie: Kevin Costner, hrají: Kevin Costner, 7x Oscar: nejlepší film, režie, scénář, kamera, střih, hudba, mix zvuku, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Rocky
No.: 34Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:33
filmový plakát, 1980, 42 x 29 cm, americký film z roku 1976, režie: John G. Avildsen, hrají: Sylvestr Stallone, 3x Oscar: nejlepší film, režie, střih, utržený levý horní růžek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Sychra and A. Paderlik, member of The Hollar Associa…
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Weber
Rain Man
No.: 33Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:32
filmový plakát, 1988, 40 x 27,8 cm, značeno PD Weber, film USA, žánr: drama, režie: Barry Levinson, herci: Dustin Hoffman, Tom Cruise, ocenění: 4x Oscar, nejlepší film, nejlepší režie (Barry Levinson), nejlepší herec v hlavní roli (Dustinn Hoffman),nejlepší původní scénář (Barry Morrow, Ronald Bass)…
Current price: 100 CZK (5 €)
Pocahontas
No.: 28Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:27
filmový plakát, 1995, 42 x 29 cm, americký animovaný film, režie: Mike Gabriel, Eric Goldberg, 2x Oscar: nejlepší původní píseň, nejlepší komediální/dramatická hudba, lehce pomačkáno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Philadelphia
No.: 26Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:25
filmový plakát, 1993, 42,3 x 29,7 cm, film USA, žánr: drama, režie: Jonathan Demme, herci: Tom Hanks, Denzel Washington, ocenění: 2x Oscar, nejlepší herec v hlavní roli (Tom Hanks), nejlepší původní píseň (Bruce Springsteen), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Neúplatní
No.: 24Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:23
filmový plakát, 1987, 42,4 x 30 cm, film: USA, žánr: krimi, režie: Brian De Palma, hrají: Robert De Niro, Kevin Costner, Sean Connery, ocenění: 1x Oscar, nejlepší herec ve vedlejší roli (Sean Connery), v půlce přehnuto, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Nesmiřitelní
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:22
filmový plakát, 1992, 41,5 x 29 cm, film USA, žánr: western, režie: Clint Eastwood, herci: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman, Richard Harris, ocenění: 4x Oscar nejlepší střih, nejlepší herec ve vedlejší roli (Gene Hackman), nejlepší režie (Clint Eastwood), nejlepší film, v půlce přehnuto,…
Current price: 100 CZK (5 €)
Můj bratranec Vinny
No.: 22Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:21
filmový plakát, 1992, 42 x 29,5 cm, film: USA, žánr: komedie, režie: Jonathan Lynn, ocenění: 1x Oscar, nejlepší herečka ve vedlejší roli (Marisa Tomei), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Mlčení jehňátek
No.: 20Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:19
filmový plakát, 1991, 41,5 x 29 cm, film: USA, žánr: horor, režie: Jonathan Demme, hrají: Jodie Foster, Anthony Hopkins, ocenění: 5x Oscar, nejlepší film, nejlepší reržie (Jonathan Demme), nejlepší herec v hlavní roli (Anthony Hopkins), nejlepší herečka v hlavní roli (Jodie Foster), nejlepší adaptov…
Current price: 200 CZK (9 €)
Misery nechce zemřít
No.: 19Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:18
filmový plakát, 1990, 42 x 29,7 cm, film: USA, žánr: drama, režie: Rob Reiner, ocenění: 1x Oscar, nejlepší herečka v hlavní roli (Kathy Bates), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Mafiáni
No.: 18Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:17
filmový plakát, 1990, 42 x 29,3 cm, film: USA, žánr: drama, režie: Martin Scorsese, hrají: Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci, ocenění: 1 Oscar, nejlepší herec ve vedlejší roli (Joe Pesci), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)